Pingpongový stůl - co dokoupit ?

Pingpongový stůl: Sklopení stolu

pingpongovy-stul.cz -       prislusenstvi - 1Pro úsporu místa a zabránění poškození například silným větrem je vhodné pingpongový stůl v případě delšího nepoužívání sklopit a odvézt například ke stěně baráku či garážového stání. opatřit ochranným krytem, který se na složený stůl navlékne. Sklopení probíhá u levnějších stolů odjištěním pojistek po obou stranách desky dvěma osobama a sklopením hracích desek, některé značky (např. KETTLER) pak vyvinuly důmyslnější systémy umožňující snadné sklopení desek jedním člověkem.

Pingpongový stůl: Doplňky k dokoupení

pingpongovy-stul.cz -       prislusenstvi - 2Vhodným doplňkem je u venkovních stolů kryt na pingpongový stůl, který se na sklopený je vhodné na sklopený stůl při např. několikatýdenním nepoužívání navléknout. Kryty jsou z kvalitní syntetické tkaniny chránící pingpongový stůl před vlhkostí, prachem a nečistotami.

Pingpongový stůl: Pálky a míčky

pingpongovy-stul.cz -       prislusenstvi - 3Příslušenstvím každého pingpongového stolu jsou pálky a míčky, které je nutné ke stolu dokoupit, případně je obdržíte jako akční dárek zdarma. Pálky se liší rukojetí, kvalitou povrchu a vyvážením. Držadlo tedy může být anatomické, nebo mít konkávní tvar. to je třeba zvolit dle individuálního požadavku. Pro závodní účely je třeba kupovat výrobky schválené federací ITTF. Stejně jako u míčků určuje kvalitu pálek počet hvězdiček, čím více tím lépe.

baner2

Doporučujeme

Pingpongový stůl KETTLER OUTDOOR 4

Pingpongový stůl venkovní hliníková hrací deska skládací, na plastových kolečkách záruka 3 roky (na hrací desku 5 let) Více info

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec